Motoryzacja

foto

Trzy rodzaje importu samochodów z USA: który z

Trzy rodzaje importu samochodów z USA: który z nich skorzysta z pieniędzy? Sprowadzanie aut z USA Dean Mullinax, prezes National DeSoto Club, Inc., od lat zbiera informacje o DeSotos z 1961 roku, gromadząc bazę danych zawierającą ponad 70 pojazdów. Kiedy masz niezgłoszone DeSoto z 1961 roku, chciałby o tym posłuchać. Gdy opony zużyją się do punktu, w którym nie są już bezpieczne,.

Kategoria: Motoryzacja
Dodany: 2022-09-15
Komentarze: 0

Zobacz więcej ...

foto

Części do samochodów amerykańskich

Części do samochodów amerykańskich W wiekszość przypadków kupujemy motocykle z aukcji ubezpieczeniowych w USA, co gwarantuje najnizszą cene zakupu (są to licytacje motocykli w USA). W pojazdach amerykańskich usterki są w 9 na 10 przypadków takie same, jak w europejskich. Jak podała firma badawcza Autodata, łączna sprzedaż nowych samochodów wzrosła w styczniu 2018 roku.

Kategoria: Motoryzacja
Dodany: 2020-09-06
Komentarze: 0

Zobacz więcej ...

foto

Najlepsze jazdy doszkalające Warszawa Zaliczenie egzaminu

Najlepsze jazdy doszkalające Warszawa. Zaliczenie egzaminu na prawo jazdy to w Polsce niełatwe wyzwanie. Oprócz szerokiej wiedzy teoretycznej kandydat powinien wykazywać się licznymi praktycznymi umiejętnościami. Nierzadko głównym problemem jest jazda na mieście. Poruszanie się w ruchu ulicznym może być dla początkującego kierowcy niezwykle stresujące.

Kategoria: Motoryzacja
Dodany: 2020-04-06
Komentarze: 0

Zobacz więcej ...

foto

Jakie felgi do Audi A3? Parking CLUMSY pozostawił

Jakie felgi do Audi A3? Parking CLUMSY pozostawił brytyjskim kierowcom niezapłacone 7,6 miliarda funtów za naprawę felg aluminiowych. Zarysowania i zadrapania są powszechnym widokiem nawet w najnowszych, najbardziej lśniących silnikach, a nowe badania wskazują, że cztery na pięć samochodów mają jakąś formę uszkodzeń. Na podstawie kontroli samochodów odwiedzających dealera opon szacuje się, że na drogach w Wielkiej Brytanii jest prawie.

Kategoria: Motoryzacja
Dodany: 2020-03-26
Komentarze: 0

Zobacz więcej ...

Copyright © 2020 lesne-rzemioslo.pl