Jakie felgi do Audi A3? Parking CLUMSY pozostawił


Jakie felgi do Audi A3? Parking CLUMSY pozostawił brytyjskim kierowcom niezapłacone 7,6 miliarda funtów za naprawę felg aluminiowych. Zarysowania i zadrapania są powszechnym widokiem nawet w najnowszych, najbardziej lśniących silnikach, a nowe badania wskazują, że cztery na pięć samochodów mają jakąś formę uszkodzeń. Na podstawie kontroli samochodów odwiedzających dealera opon szacuje się, że na drogach w Wielkiej Brytanii jest prawie 100 milionów uszkodzonych kół. Przy średnim koszcie naprawy od 60 do 90 funtów wielu kierowców nie zadaje sobie trudu naprawienia uszkodzonych stopów, obawiając się, że prawdopodobnie zeskrobią go ponownie. Może to być fałszywa ekonomia, ponieważ szacuje się, że na wartość odsprzedaży wpływa nawet 150 GBP na uszkodzoną felgę - co oznacza, że ​​pełny zestaw uszkodzonych stopów może sprawić, że Twój samochód sprzedaje za 600 GBP mniej na rynku używanym. Tak więc każdy, kto chce zapłacić w przedziale 60-90 GBP za naprawę każdego koła, może faktycznie zarobić aż 360 GBP, jeśli przyjdzie czas na sprzedaż swojego silnika. Równoległe parkowanie pozostaje najczęstszą przyczyną stopów korowych, ale zjeżdżanie po wybojach może również powodować pękanie lub zapadanie się kół. Spośród badanych samochodów najczęściej występowały zadrapania na wszystkich czterech kołach, przy czym jedna trzecia samochodów odnotowała to uszkodzenie. Tylko jeden na pięciu nie miał żadnych wad, a jedna czwarta miała zeskrobane dwa koła. Uszkodzenie tylko jednego koła było najrzadsze.

Lexus i BMW powinni się poważnie przestraszyć! Nowy Hyundai Genesis z 2009 roku zwraca uwagę i robi spore wrażenie. Jeśli szukasz luksusowego samochodu, ale nie wiążą się z nim wysokie koszty, możesz wziąć pod uwagę model Hyundai Genesis 2009. Nowy Hyundai Genesis jest luksusowym sportowym sedanem, który przypomina nadwozie Benz S-Class. Ma chromowane akcenty zewnętrzne, a po usunięciu wszystkich emblematów samochód można pomylić z krzykliwym Lexusem, a nawet Mercedesem. Hyundai Genesis 2009 ma 18-calowe felgi aluminiowe, pełne akcesoria: moc i podgrzewane przednie fotele z ustawieniami pamięci kierowcy, automatyczną klimatyzację dwustrefową, zaktualizowany system audio Lexicon z siedmioma głośnikami, sześciopłytowy odtwarzacz CD, radio satelitarne, odtwarzacz iPod gniazda wejściowe i regulowane wspomaganie kierownicy. Obejmuje również wycieraczki z czujnikiem deszczu, przeciwpoślizgowe hamulce tarczowe, skórzane siedzenia wewnętrzne z pasującą skórzaną / drewnianą kierownicą i wykończeniem, kontrolę trakcji i stabilności, automatyczne ściemnianie lusterek wstecznych, zagłówki, elektryczną osłonę przeciwsłoneczną z tyłu oraz boczne poduszki powietrzne przednich / tylnych siedzeń. Oprócz wszystkich tych luksusowych funkcji, nowy Hyundai Genesis ma wiele innych opcjonalnych funkcji.

Najlepszym sposobem na pomalowanie felg samochodowych jest zdjęcie felg z pojazdu i oczyszczenie kół, co obejmuje usunięcie wiórów lakierniczych i rdzy. Jeśli pozostawisz włączone opony, umieść karty indeksowe pod felgą między oponą a felgą, aby zabezpieczyć się przed nadmiernym opryskaniem. Następnie spryskaj koło ruchem do przodu i do tyłu. Trzymaj puszkę w odległości co najmniej 12 do 14 cali od koła, w przeciwnym razie farba może się ściekać lub kapać. Rozważ najpierw ćwiczenie na innej powierzchni, aby uzyskać odpowiednią technikę. Materiały potrzebne do malowania felg ciężarówek i innych rodzajów kół to farba, podkład, lakier bezbarwny, szmaty, środek do czyszczenia kół, papier ścierny, szczotka druciana, wełna stalowa, alkohol do wycierania, taśma maskująca oraz jednorazowe rękawiczki i maski. Używaj dobrej jakości papieru ściernego. Bardzo ważne jest przygotowanie powierzchni koła przed pomalowaniem. Jeśli chcesz uzyskać gładkie, równe rezultaty, użyj grubego papieru ściernego o ziarnistości 350 audi felgi lub niższej. Nosić okulary ochronne podczas aplikacji.

W rzeczywistości jest to jeden z najpopularniejszych operatorów samochodowych w kraju ze względu na rozsądne ceny wynajmu pojazdów, doskonałe usługi i pomoc na miejscu. Niezależnie od potrzeb, gdziekolwiek podróżujesz, możesz wynająć samochód. Hertz oferuje szeroki zakres usług, jeśli chodzi o wynajem samochodu. Począwszy od tradycyjnych wypożyczalni, takich jak wynajem samochodów na weekend, wynajem tygodniowy i wynajem wakacyjny, po wynajem krótkoterminowy, wynajem w jedną stronę, wynajem lotniska i wynajem samochodu na godziny, zapewnia on różne opcje i spełnia wszystkie Twoje wymagania. Niezależnie od tego, czy potrzebujesz podróżować w granicach miasta, na obrzeżach miasta, czy szybko dostać się na lotnisko, możesz skorzystać z nowojorskich usług samochodowych z Hertz. Mieszkańcy polegają nie tylko na wynajmie samochodów. Wolą jeździć wynajętym samochodem własnym samochodem podczas podróży na lotnisko, aby wsiąść do samolotu. Powodem jest to, że nie muszą płacić za drogi parking na lotnisku, aby zaparkować zestaw kół. Mogą po prostu wypożyczyćsamochodem, jedź na lotnisko i upuść tam, aby złapać lot. Podobnie, kiedy lądują na lotnisku, mogą wybrać samochód stamtąd i pojechać do hotelu lub rezydencji. W przypadku opóźnień lotu nie muszą się martwić o bezpieczeństwo swojego pojazdu zaparkowanego na parkingu na lotnisku. Są również oszczędzani przed zapłaceniem ogromnej kwoty za zaparkowanie pojazdu później niż przewidziano w czasie.

Copyright © 2020 lesne-rzemioslo.pl