Przez kilka lat termin „Bushcraft” został zdeformowany i wypaczony przez różnego rodzaju formacje i grupy outdoorowe, rynek sprzętu spotkał się z zalewem zagranicznego plastiku, a wielu rzemieślników zostało wypartych z rynku przez duże firmy. Taki stan rzeczy wymagał stworzenia miejsca dla rzemieślników, gdzie jako Redaktorzy mogliby opisywać produkcję i prezentować swoje wyroby – również na rynku europejskim, pokazując tym samym, że Polska ma świetnych rzemieślników i rękodzielników. Przy wspieraniu wymierających zawodów zajmujemy się tradycyjną formą bushcraftu.

Leśne Rzemiosło to pierwszy w Polsce projekt, który powstał z myślą o rodzimych rzemieślnikach, choć nie tylko. Współpracujemy między innymi z wiodącymi w kraju forami o tej tematyce, a także z ośrodkiem jeździeckim, agencją eventową oraz wytwórnią filmową. Tworzymy zgrany zespół, a nasza praca przynosi oczekiwane rezultaty.

Jesteś rzemieślnikiem? Oprócz możliwości prezentacji swoich produktów na naszej stronie, oferujemy Ci unikalne kampanie reklamowe Twoich produktów, a także filmy reklamowe na wysokim poziomie czy chociażby standardowe formy marketingowe, takie jak mailing. Każdy rękodzielnik ma także możliwość darmowego umieszczenia swojej firmy w naszym katalogu firm, zamieszczenia reklamy na portalu i inne ciekawe formy promocji.

Możliwości działania jako Redaktor w naszym magazynie, opisywanie swojego fachu i produkcji, jest doskonałą formą promocji dla Twoich wyrobów.

A co jeśli nie jesteś rzemieślnikiem? Nic nie szkodzi, bo jeśli znasz się na czymś, jesteś dobry z jakieś dziedziny dotyczącej szeroko pojętego bushcraftu, również mamy dla Ciebie propozycję. Oferujemy Ci dogodne warunki działania jako Redaktor. Przedstawimy Cię szerokiemu gronu odbiorców, stwarzając tym samym możliwość promocji Twojego bloga czy też kanału YouTube.

W odróżnieniu od innych magazynów branżowych, ani rzemieślnik, ani Redaktor nie musi martwić się fotografiami i filmami do swoich artykułów lub tym, że niekoniecznie potrafi poprawnie stylistycznie i ortograficznie pisać. Niczym się nie przejmuj – wszystkim zajmiemy się za Ciebie! To wszystko i wiele innych rzeczy jest na wyciągnięcie ręki, współpraca z nami nie jest obarczona żadnym ryzykiem.

Chyba każdy z nas marzy o tym, aby robić to, co kocha. Lubisz siedzieć przy ognisku, przeżywać pasjonujące chwile na szlaku, pracować jednocześnie będąc w lesie na łonie natury? Podoba Ci się to co robimy i chciałbyś mieć swój wkład w rozwój Leśnego Rzemiosła lub znasz się na jakimś rzemiośle, a może po prostu szukasz rynku zbytu dla swoich produktów? Jeśli tak, nie zwlekaj – skontaktuj się z nami na adres: wspolpraca@lesne-rzemioslo.pl