Kawalkada Horseback Archery

Kawalkada Horseback Archery

Opis firmy:

Jesteśmy oficjalnym ośrodkiem Polskiego Stowarzyszenia Łucznictwa Konnego, jedynym w Wielkopolsce. Wspaniałe połączenie jazdy konnej ze strzelaniem z łuku.
O ile strzelanie z łuku z ziemi nie stanowi problemu (poza celnością), to przy łucznictwie konnym potrzebna jest dobra współpraca jeźdźca z koniem bez użycia wodzy.
Można bardzo fajnie doskonalić swoje umiejętności jeździeckie poprzez strzelanie z łuku podczas jazdy konnej.
Jeździec nabywa dobrej równowagi, zaufania do konia, można doskonalić jazdę w półsiadzie oraz nauczyć się pięknie pracować dosiadem bez użycia wodzy.
Łucznictwo konne jest to wspaniała zabawa, relaks i integracja z koniem.

Zapraszamy wszystkich chętnych do udziału w zajęciach, bez względu na wiek, umiejętności jeździeckie i łucznicze.

Posiadamy własny sprzęt do treningu oraz dobrze wyszkolone konie. Wystarczy wziąć ze sobą chęci i dobry humor.
Treningu prowadzimy na terenie Ośrodka Jeździeckiego Kawalkada w Rakowni – kilka razy w tygodniu. Co najmniej raz w miesiącu organizujemy warsztaty łucznictwa konnego – prowadzone  przez Annę Sterczyńską – Członka Zarządu Polskiego Stowarzyszenia Łucznictwa Konnego oraz Wojtka Osieckiego Mistrza Europy oraz Vice Mistrza Świata, Członka Zarządu Polskiego Stowarzyszenia Łucznictwa Konnego.

Od marca 2014 staliśmy się oficjalnym ośrodkiem Polskiego Stowarzyszenia Łucznictwa Konnego. Jesteśmy z tego bardzo dumni, ponieważ ośrodków w Polsce jest tylko 6. Posiadamy doświadczonych trenerów, wszyscy są członkami PSŁK.